Bądź na bieżąco        
Jesteś w: /

Home profit


Home Profit – program rabatowy
Pragniemy z przyjemnością zakomunikować, że firma ARKEI NIERUCHOMOŚCI jest partnerem w programie oszczędnościowym HOME PROFIT. Zdajemy sobie sprawę , że zakup nowego mieszkania, domu, wiąże się z kosztami niezbędnym w procesie jego wykończenia oraz wyposażenia.
Regulamin promocji
Program oszczędnościowy HOME PROFIT  z partnerem ARKEI NIERUCHOMOŚCI ma świadomość skali tych wydatków, postanowiliśmy więc zatroszczyć się o ich minimalizację.
Zadbaliśmy o to, by ten nowy etap Twojego życia upływał wyłącznie pod znakiem radości  z posiadania nowego mieszkania.

Partnerami programu HOME PROFIT są dostawcy produktów i usług, których teraz najbardziej potrzebujesz. Przygotowali oni rabaty i oferty specjalne, dedykowane wyłącznie uczestnikom Program.

Co to oznacza dla naszych Klientów ?


Program HOME PROFIT umożliwia redukcję wydatków w procesie adaptacji Waszych nowych mieszkań. Rabaty sięgające nawet od kilku do kilkunastu tysięcy złotych!
Z HOME PROFIT współpracują setki Partnerów w szerokim przekroju branżowym, dedykowane oferty specjalne, promocje asortymentowe oraz inne liczne korzyści czynią program HOME PROFIT nieocenionym towarzyszem Waszych zakupów.

Stwórzcie mieszkanie swoich marzeń, dokonujcie codziennych zakupów, dbajcie o formę i zdrowie, wyjeździe na wymarzone wakacje! Wydajcie mniej z programem HOME PROFIT !


Zapraszamy do kontaktu
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.homeprofit.pl