Bądź na bieżąco        

Standardy Jakości Obsługi KlientaARKEI NIERUCHOMOŚCI koncentruje się na budowaniu długoterminowych relacji poprzez oferowanie Klientom wysokiej jakości obsługi. Wykorzystując długoletnie doświadczenie jesteśmy partnerem pierwszego wyboru dla Klientów. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i podejmujemy działania w celu ich zaspokojenia. Codziennie dbamy o wysoki poziom satysfakcji każdego Klienta.


Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę:

  • wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta,
  • pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu),
  • rzetelne sprawdzenie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości, proponując w razie jakiegokolwiek problemu pomoc w jego rozwiązaniu,
  • pomoc w przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych czynności związanych z transakcją,
  • organizujemy obsługę notarialną, prawną, wycenę, świadectwo charakterystyki energetycznej, etc.
  • pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredu hipotecznego
  • program oszczędnościowy optymalizujący wydatki w urządzeniu mieszkania


Celem znalezienia dla Klientów najlepszych rozwiązań istniejących na rynku ściśle współpracujemy z kancelarią prawną, doradcami podatkowymi, notariuszem, biurami nieruchomości i specjalistami z innych dziedzin, których wiedza i doświadczenie są pomocne przy zawieraniu transakcji, ale przede wszystkim poprzez całkowite zaangażowanie i zapewnienie każdemu Klientowi indywidualnej obsługi, od momentu podpisania umowy pośrednictwa do przekazania przedmiotu transakcji włącznie. Zapewniamy przy tym profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Naszym celem jest bycie dla Państwa nie tylko pośrednikiem nieruchomości, ale także przyjacielem i doradcą. Korzystając z naszych usług Klienci oszczędzają swój czas, a także zyskują pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny i co najważniejsze - BEZPIECZNY.