Bądź na bieżąco        

KUPUJ BEZ PROWIZJI !
Czy to jest możliwe? Czy kupując nieruchomość z pośrednikiem możesz nie zapłacić żadnej prowizji?

Oczywiście jest to możliwe! Wystarczy, że wybierzesz nieruchomość z naszej oferty oznaczoną specjalnym znakiem graficznym „0% prowizji od kupującego”. Wówczas całe wynagrodzenie za wykonanie usługi pośrednictwa pokrywa właściciel sprzedający konkretną nieruchomość.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz samodzielnie dokonać wyboru oferty „0% prowizji” spośród wszystkich naszych ofert , jakoby wybierając produkt "z półki" - w takim przypadku nie poniesiesz  żadnych opłat na rzecz sprzedawcy/pośrednika.

Jeżeli w naszej bazie nie znajdziesz oferty odpowiedniej dla siebie będziesz mógł zlecić nam aktywne poszukiwanie nieruchomości na całym rynku. W tej sytuacji zawieramy typową umowę pośrednictwa i pozyskujemy nieruchomości o indywidualnych parametrach.

Skąd taki standard, aby nie pobierać wynagrodzenia od kupujących?

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się biurem w Poznaniu, co wiąże się bezpośrednio z innowacyjnością i otwartością na zmiany. Wierzymy, że dzięki ofercie „0% prowizji od kupującego” dotrzemy do tej grupy Nabywców, którzy nie zamierzali wcale korzystać z usług biur pośrednictwa.

Wychodząc naprzeciw Klientowi mówimy: „PRZYJDŹ DO NAS I KUPUJ BEZ PROWIZJI” - tak po prostu!.

Prezentowany przez nas standard transakcji „0% prowizji od kupującego” dotyczy Klientów, którzy bezpośrednio zgłoszą się do naszego biura i skorzystają z oferty oznaczonej  „0% prowizji od kupującego” .