Bądź na bieżąco        

Dla kupującego nieruchomości


Arkei to agencja nieruchomości w Poznaniu, która oferuje szereg korzyści Klientom kupującym.

Bezpieczeństwo transakcji

Licencjonowany pośrednik nieruchomości w Poznaniu prowadzi nadzór nad wszystkimi etapami transakcji w obrocie nieruchomościami.

Czas

Nasze biuro nieruchomości oferuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane oferty dostosowane do Państwa potrzeb.

Nasze doświadczenie

Wyróżniamy się znajomością rynku, która pozwala nam pomóc Państwu w podjęciu właściwej decyzji co do wyboru najlepszej z dostępnych ofert naszego biura nieruchomości.

Pomoc w negocjacjach

Ustalenie warunków i treści umowy przedwstępnej i "ostatecznej" wymaga doświadczenia i znajomości zagadnień prawnych związanych z obrotem mieniem nieruchomym.

Serwis posprzedażowy

Bierzemy udział w przekazaniu własności ziemskiej, lokalu, domu lub mieszkania, pomagamy przepisać media na nowego właściciela, załatwiamy sprawy formalne w sądzie wieczystoksięgowym.

W celu zgłoszenia poszukiwania, bardzo proszę podać najbardziej interesujące Państwa parametry korzystając z formularza znajdującego się poniżej, a następnie kliknąć przycisk Wyślij, znajdujący się pod formularzem. Agencje nieruchomości służą wyszukiwaniem ofert dopasowanych do indywidualnych wymagań Klientów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z naszym biurem Arkei - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

{SZUKAM}